Główną siedzibą firm wchodzących w skład GRUPY Pomorskie Centrum w tym Pomorskie Centrum Dźwignicowego jest obecnie Gdański Park Naukowo - Technologiczny znajdujący się na ulicy Trzy Lipy 3 w Gdańsku. To właśnie pod tym adresem znajduje się nasze biuro, laboratorium, serwis oraz nie wielki magazyn. Codziennie z Parku wysyłamy dostępne na stanie zamówione przez Państwa urządzenia do dowolnego miejsca w Kraju oraz Europie. Wszystkich miłych gości zapraszamy do odwiedzenia nas.

SIEDZIBA

Krótka Historia naszej działalności

 

Spółka powstałą na bazie firmy Pomorskie Centrum Metrologii  ustanowionej w 2014 roku przez Macieja Siemieniuk oraz Teresę Gwiazdę.

 

Stały dynamiczny rozwój oraz nieustająca motywacja ze strony naszych Klientów do ciągłego poszerzania naszej oferty doprowadziły do przekształcenia spółki w 2018 roku w grupę firm ściśle ze sobą powiązanych i współpracujących o nazwie GRUPA Pomorskie Centrum w skład której weszły następujące działalności:

 

  • Pomorskie Centrum Dźwignicowe

 

  • Pomorskie Centrum Metrologii

 

  • Pomorskie Centrum Transportowe

 

  • Pomorskie Centrum Radiologii

To właśnie dzięki dużej przedsiębiorczości i innowacyjności w działaniu w 2017 roku przenieśliśmy się na teren Gdańskiego Parku Naukowo -Technologicznego stając się zarazem beneficjentem programu Inkubator Przedsiębiorczości. Efektem naszej dotychczasowej pracy jest zaufanie i zadowolenie wielu przedsiębiorstw prowadzących swoją działalność na terenie Kraju oraz Państw Członkowskich UE.

 

Do naszych najważniejszych i ugruntowanych wartości zaliczamy rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność oraz partnerski stosunek do Klientów i Pracowników. Wartości te przejawiają się we wszystkich naszych działaniach oraz są podstawą w umacnianiu wizerunku kompetentnego i wiarygodnego partnera.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Pomorskie Centrum Dźwignicowe

 Infolinia: 58 380 44 41

Skontaktuj się z nami

 

Pomorskie Centrum Dźwignicowe

Podmiot odpowiedzialny

 

GRUPA Pomorskie Centrum Sp. z o.o

Teren Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego 

Budynek B 

ul. Trzy Lipy 3

80-172 Gdańsk

Dane firmy:

 

KRS: 0000518740 REGON: 222136851 NIP: 957 107 47 17

Kontakt

 

 Infolinia: 58 380 44 41 E-mail: grupa@pomorskiecentrum.eu

 

 

 

 

Copyright © 2019 GRUPA Pomorskie Centrum Spółka z o.o.